Община Несебър стартира асфалтиране след приключил воден проект
Община Несебър обяви началото на ремонтни дейности по възстановяване на асфалтовата настилка на редица улици. Мерките се предприемат след приключване на мащабния проект по подмяна на водопроводната и канализационната мрежа в града.
Поетапно възстановяване на инфраструктурата
Администрацията информира, че ремонтните дейности ще се извършват поетапно, за да се минимизира неудобството за гражданите и гостите на морския град. Целта е трайно подобряване на транспортната достъпност и безопасността на движението.
- Основните артерии ще бъдат приоритетно асфалтирани.
- Предвижда се цялостно преасфалтиране на участъците с нарушена цялост.
- Общината призовава шофьорите да спазват временната организация на движението.
Проектът е ключов за модернизацията на градската среда и дългосрочното решаване на проблемите с компрометираните настилки след строителните работи.